baner1

Nasze przedszkole po raz kolejny przystąpiło do akcji charytatywnej ,,GÓRA GROSZA” 2019.

Zebrane podczas akcji pieniądze zostaną przekazane na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. Przedszkolaki nie zawodzą, każdy przynosi tyle, ile może – w myśl zasady:

Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.

Każda grupa w naszym przedszkolu do 02.01.2020 będzie zbierała monety o nominałach od 1 grosza do 5 złotych.

Jeden grosz to niewiele, lecz potężna  GÓRA GROSZA może przyczynić się do poprawy losu wielu dzieci. Prosimy wszystkich o  przyłączenie się do przedszkolnej zbiórki na ten wyjątkowy cel.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączą się do akcji!

«   «  «   «   «   «   «   «   «   «   «   «  «   «   «  «

Drodzy Rodzice!

W kalendarium znajdziecie  informacje o Jasełkach

«   «  «   «   «   «   «   «   «   «   «   «  «   «   «  «