Drodzy Rodzice,

Aby dziecko mogło uczęszczać do przedszkola w okresie wakacyjnym należy wziąć udział w ,,Rekrutacji wakacyjnej”, która się będzie odbywała w systemie ,,Nabór”- z wnioskami, oświadczeniami, punktacją i terminami. Proszę śledzić informacje na stronie Przedszkola i czytać ogłoszenia zamieszczane w szatni. Jest to decyzja władz miasta.

Drodzy Rodzice,

Zapraszamy do udziału w warsztatach organizowanych przez fundację: CENTRUM ZERO-PIĘĆ. Poniżej szczegółowe informacje.

,,Ideą cyklu jest przekazanie rodzicom małych dzieci wiedzy i umiejętności wspierających rozwój emocjonalny najmłodszych. W trakcie spotkań porozmawiamy, w jaki sposób budować dobre relacje ze małym dzieckiem. Spotkania staną się okazją do dyskusji, jak wspierać swoją pociechę w doświadczanym lęku, smutku, zniechęceniu, a także jak reagować na jej wybuchy złości i niezadowolenia. Poruszymy kwestię, jak radzić sobie z własnymi emocjami w relacji z dzieckiem. Nie zabraknie także czasu na rozmowę na temat znaczenia „dobrych chwil”.

DATY SPOTKAŃ: 11, 12, 25, 26 maja 2019, w godzinach 9:00-13:00.

MIEJSCE: Centrum ZERO-PIĘĆ, ul.Prusa 14/7, Poznań

ZGŁOSZENIA przyjmujemy: – mailowo, na adres: warsztaty@fundacja05.pl, – smsowo, na numer: 501034850.

O zakwalifikowaniu się do grupy decyduje telefoniczna rozmowa rekrutacyjna. Jej termin zostanie ustalony po przyjęciu zgłoszenia.

Spotkania stanowią element programu CENTRUM ZERO-PIĘĆ, dofinansowanego ze środków budżetu Miasta Poznania.

Serdecznie pozdrawiam, Beata Granops

ZERO-PIĘĆ. Fundacja na rzecz zdrowia psychicznego małych dzieci ul. Bolesława Prusa 14/7 61-819 Poznań
e-mail: b.granops@fundacja05.pl tel. 501034850

«   «  «   «   «   «   «   «   «   «   «   «  «   «   «  «